Stávka 27. 11. 2023

Dobrý den, vážení rodiče,

protože jednodenní stávky formou přerušení práce a pracovních povinností, kterou vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství na 27. 11. 2023, se zúčastní všichni zaměstnanci ZŠ, nelze zajistit provoz ZŠ a ŠD ani v omezeném rozsahu.

Jsme si vědomi toho, že naše rozhodnutí vám bude komplikovat každodenní chod vašich domácností, vaše osobní a pracovní povinnosti, jsme však bohužel nuceni trvat na tom, že situace v regionálním školství ještě nikdy dříve nebyla tak vážná, jako je nyní. Stávka, do které vstupujeme, není stávkou za zvýšení platů pedagogů, jak je nám některými politiky podsouváno. Je to stávka za zachování současných podmínek ve vzdělávání, je to stávka za budoucnost a kvalitu vzdělávání vašich dětí, našich žáků.

Děkujeme za podporu a pochopení!

Kolektiv zaměstnanců školy

Dopis rodičům - ČMOS