Miniházená páté třídy

V úterý, poslední říjnový den, museli žáci páté třídy oželit školní oslavu Halloweenu. Jeli do Nového Jičína, kde s dalšími stejně starými dětmi poměřovali síly v miniházené. V turnaji Školní ligy základek v miniházené se naši mladí házenkáři umístili na pěkném druhém místě. Podlehli pouze týmu Stará Komenda I o pouhou jedinou branku 6:7. Náš odvážný a odhodlaný tým ještě odvážněji držela na vítězné vlně Viky Turecki, která svými bravurními zákroky byla úžasná. I trenéři Nového Jičína by ji okamžitě brali do svého soutěžního týmu. Jenže Viky tančí a hraje volejbal… Možná někdy? Hráči v poli nastříleli úžasných 53 branek. A kdo z našich byl nejúspěšnější? S pěti brankami Franta Sulovský, s devíti Kuba Kulíšek a nejlepším střelcem turnaje byl Maty Ondřejík, který se trefil 28 krát. Pamatujte si jejich jména. Možná o nich ještě uslyšíme.

V dalších měsících nás čekají ještě 3 takovéto turnaje. Celý tým musí ještě trénovat, hlavně obranu a u některých přesnost přihrávek a také chytání. I tak byl výkon kolektivní a některých okamžicích i velkou házenou připomínal.

Páťáci díky za vzornou reprezentaci školy a za to, že jste se ukázali jako správná parta.

Mgr. Alena Kulíšková