Další pohár do školní sbírky

tentokrát za krásné 3. místo zajistili žáci a žákyně – naši fotbalisté - v turnaji FAČR pro žáky druhých stupňů základních škol. Naši borci hráli ve skupině B a neměli vůbec lehké soupeře – družstva Příbor Jičínská, Kopřivnice Emila Zátopka, Odry Pohořská a Petřvald. V týmu mohli hrát pouze hráči, kteří reprezentují fotbalové oddíly do úrovně krajského přeboru. Proto jsme 3 naše fotbalisty museli nechat doma. Při nástupu na hřiště, když jsem viděla protihráče (vetšinou  deváťáky i o hlavu větší než naši „malí“ a k tomu Danielku s Noemi) jsem si v duchu pro sebe říkala: „Nepřehnalas to? Neměli jsme raději zůstat doma?“  A neměli. Naši borci bojovali a svým výkonem mile překvapili.

Prohráli pouze s celkovým vítězem z Příbora, s  Kopřivnicí jsme remízovali a prohráli až v penaltovém souboji a zbylé školy jsme porazili. Super výkon a velká motivace na příští rok, protože nám ubudou pouze Jirka Hutyra, Filip Bartoň st., a Alex Richter.

A ti „malí“ a „holky“ budou větší a všem ukážou, jak se hraje v Hodslavicích fotbal. Budeme se těšit na výkon Kryštofa Večerka, Davida Chovance, Reného Vyhlídala, Jeníka Horáka, Tomáše Turka, Filipa Bartoně, Pavla Schneidera, Olivera Kurku, Adama Turanského, Honzíka Horáka ml., Jozefa Kovačika, Noemi Mičkovou a Danielu Petřekovou.

Vedoucí týmu Alena Kulíšková, která moc děkuje svému asistentovi Antonínu Gurášovi.