Etologie v ZOO Ostrava

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava pořádá každým rokem na jaře Velkou cenu ZOO - soutěž pro žáky vyššího stupně základních škol. Je již tradicí naší školy se soutěže zúčastnit . Soutěže na téma Etologie se zúčastnilo 10 žákyní z naší školy:

Adéla Kulíšková (6. tř.), Marie Sulovská (6. tř.), Kamila Drdová, Amélie Šafářová, Martina Mandaliničová (7.A) a Karolína Dosedlová, Kateřina Bartoňová, Eliška Indráková a Vanessa Šafářová (7.B).  Družstvo našich dívek ,,Panteři" skončilo na 20. místě ze 100 soutěžících.
Děvčata si zaslouží obrovskou pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy. Poděkování patří také Mgr. Aleně Kulíškové za přípravu školního kola.
Mgr. Renata Pernická